Privacy Statement

Dans


DD Event - Creating Education into the Future


BADD presenteert DD Event - Creating Education into the Future

Woensdag 22 mei: Education DD in de rol van docent staat centraal
Donderdag 23 mei: Creation DD in de rol van maker staat centraal
Vrijdag 24 mei: Future DD in de rol van ondernemer/ onderzoek staat centraal
Zaterdag 25 mei: Education DD in de rol van docent staat centraal


Reservering

  verplicht veld.

Let op: U kunt maximaal 8 kaarten reserveren. Tenzij U een coupon code heeft die recht op meer kaarten geeft.

Aantal kaarten Passe-Partout     á  € 10,00
Coupon code  

19:00
    1. Beestenbende - 2. Interactieve Fascinatie + Wondergoud/Growth - 3. Inclusie presentatie o.l.v. Jule Rapp (Studio 17/18 + KN)
    Buitenste binnen – Dans Educatieve productie (Zaal 3 DD Event)
VOL lets elevate - Cast 1 DD1 & Anne Suurendonk + 'Catch Me if You can' (Zaal 2 DD Event)
19:50
    1. Beestenbende - 2. Interactieve Fascinatie + Wondergoud/Growth - 3. Inclusie presentatie o.l.v. Jule Rapp (Studio 17/18 + KN)
    Buitenste binnen – Dans Educatieve productie (Zaal 3 DD Event)
    lets elevate - Cast 1 DD1 & Anne Suurendonk + 'Catch Me if You can' (Zaal 2 DD Event)
20:50
    INTERNAL RESOLUTIONS - Hero - Sun, Moon and Talias (Zaal 1)
19:00
    1. Zero en [No] connection - 2. Maite’s Makers life - 3. Inclusie presentatie. o.l.v. Elisa Billy (Studio 17/18 + KN)
    lets elevate - Cast 2 DD1 & Anne Suurendonk + Memorias antes del Calabozo (Zaal 2 DD Event)
    Swem! Don’t pee in the swimmingpool – Dans Educatieve productie (Zaal 3 DD Event)
19:50
    1. Zero en [No] connection - 2. Maite’s Makers life - 3. Inclusie presentatie. o.l.v. Elisa Billy (Studio 17/18 + KN)
    lets elevate - Cast 2 DD1 & Anne Suurendonk + Memorias antes del Calabozo (Zaal 2 DD Event)
    Swem! Don’t pee in the swimmingpool – Dans Educatieve productie (Zaal 3 DD Event)
20:50
    INTERNAL RESOLUTIONS - Hero - Sun, Moon and Talias (Zaal 1)
19:00
    1. Beestenbende 2. Dansdag Buitenschool: Reis ver weg 3. Inclusie presentatie. o.l.v. Christianne van Leest (Studio 17/18 + KN)
    lets elevate - Cast 1 DD1 & Anne Suurendonk + 'Catch Me if You can' (Zaal 2 DD Event)
    ‘Brood in rood, paars, blauw en groen’ – Dans Educatieve productie (Zaal 3 DD Event)
19:50
    1. Beestenbende 2. Dansdag Buitenschool: Reis ver weg 3. Inclusie presentatie. o.l.v. Christianne van Leest (Studio 17/18 + KN)
VOL lets elevate - Cast 1 DD1 & Anne Suurendonk + 'Catch Me if You can' (Zaal 2 DD Event)
    ‘Brood in rood, paars, blauw en groen’ – Dans Educatieve productie (Zaal 3 DD Event)
20:50
    INTERNAL RESOLUTIONS - Hero - Sun, Moon and Talias (Zaal 1)
15:00
    1. À fleur de toi en The red bench - 2. Maite’s Makers life - 3. Inclusie presentatie o.l.v. Jenneke de Boer (Studio 17/18 + KN)
VOL lets elevate - Cast 2 DD1 & Anne Suurendonk + Memorias antes del Calabozo (Zaal 2 DD Event)
VOL Vleug + Inside his mind (Zaal 3 DD Event)
15:50
    1. À fleur de toi en The red bench - 2. Maite’s Makers life - 3. Inclusie presentatie o.l.v. Jenneke de Boer (Studio 17/18 + KN)
VOL lets elevate - Cast 2 DD1 & Anne Suurendonk + Memorias antes del Calabozo (Zaal 2 DD Event)
VOL Vleug + Inside his mind (Zaal 3 DD Event)
16:50
    INTERNAL RESOLUTIONS - Hero - Sun, Moon and Talias (Zaal 1)

Contactgegevens
  verplicht veld.

Titel/aanhef  
Voorletters  
Voornaam  
Tussenvoegsel  
Achternaam  
Woonplaats  
Telefoonnummer  
Privé e-mailadres  

Nieuwsbrief

  Ja, ik wil graag op de hoogte gehouden worden van toekomstige voorstellingen.